CHF3020CBF500L
Categories RF Misc ICs and Modules
Category: RF and Wireless RF Misc ICs and Modules
Function: Power Module
Product Status: Obsolete
Mounting Type: Flange Mount
Package: Bulk
Supplier Device Package: -
RF Type: -
Mfr: Bourns Inc.
Frequency: 0Hz ~ 2GHz
Secondary Attributes: -
Package / Case: Flat Box, Terminator
Base Product Number: CHF3020
Description: RES CHAS MNT 50 OHM 5% 10W
Stock: In Stock
Shipping Method: LCL, AIR, FCL
Payment Terms: L/C, D/A, T/T, Western Union, MoneyGram
  • Product Details
  • Company Profile
CHF3020CBF500L
RF IC Power Module 0Hz ~ 2GHz
Cheap CHF3020CBF500L for sale
Send your message to this supplier
*From:
*To: Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
*Subject:
*Message:
Characters Remaining: (0/3000)
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.