8312AYLFT
Categories Clock Buffers, Drivers
Category: Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output: 1:12
Type: Fanout Buffer (Distribution)
Product Status: Obsolete
Mounting Type: Surface Mount
Package: Tape & Reel (TR)
Differential - Input:Output: No/No
Series: -
Input: LVCMOS, LVTTL
Supplier Device Package: 32-TQFP (7x7)
Mfr: Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max: 250 MHz
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.465V
Package / Case: 32-LQFP
Output: LVCMOS, LVTTL
Operating Temperature: 0°C ~ 85°C
Number of Circuits: 1
Base Product Number: 8312A
Description: IC CLK BUFFER 1:12 250MHZ 32TQFP
Stock: In Stock
Shipping Method: LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
  • Product Details
  • Company Profile
8312AYLFT
Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:12 250 MHz 32-LQFP
Cheap 8312AYLFT for sale
Send your message to this supplier
*From:
*To: Shenzhen Anxinruo Technology Co., Ltd.
*Subject:
*Message:
Characters Remaining: (0/3000)
Inquiry Cart 0
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.